Друкарня "Legos press" приймає ваші замовлення на високий друк.

Друкарня "Legos press" пропонує вигідні ціни на високий друк. Сучасне обладнання та досвідчені співробітники нашої друкарні виконають замовлення якісно та в зазначені терміни.

Ось найбільш поширена продукція, яка виробляється високим способом друку:

 

незабутні запрошення;

фантастичні вітальні листівки;

креативні сертифікати;

незвичайні візитки;

незабутні конверти.

Наша друкарня має в своєму розпорядженні найновіше високопродуктивне обладнання, тому пропонує оперативний високий друк.

 

Вартість робіт розраховується індивідуально – відповідно до розміру тиражу, складності робіт, типу матеріалу, виду післядрукарської обробки та необхідних термінів виробництва.

 

Менеджери завжди готові надати консультацію щодо будь-яких технічних питань по пошті або у телефонному режимі чи за допомогою меседжерів.

 

При виборі послуг друкарні "Legos press", замовникам гарантується якість високого друку та оперативна доставка готової продукції.

Якщо у вас є питання або ви хочете проконсультуватися, прорахувати вартість робіт, можете зв'язатися з нами за допомогою форми нижче.

Надсилання форми...

Помилка сервера.

Форму отримано.

Техніка високого друку має найповажніший вік у поліграфії. Усі першодрукарі використали цей метод. Безперечно, винахід цього процесу відіграв визначальну роль у культурному та науковому прогресі людської цивілізації. Майже 500 років високий спосіб друку домінував у друкарській справі.

 

Сьогодні заслужена технологія поступилася лідерством досконалішим методам. Але технічний прогрес надав винаходу Гуттенберга друге дихання, стомлюючий набір тексту автоматизований, шкідливі здоров'я гартові метали замінені магнієвими кліше.

 

Згодом техніка створення друкарської форми неодноразово змінювалася. Винайшли спосіб виливки рядків та літер у металі. Спочатку набір здійснювався вручну, поступово автоматизували процес. З появою напівкруглих матриць став можливим друк на ротаційних машинах, що в рази підвищило швидкість випуску тиражів. Зараз, як правило, кліше отримують не литтям, а хімічним витравленням пробільних елементів металу з використанням фотоматеріалів.

 

Технологія високого друку постійно вдосконалюється. Але принцип роботи залишається незмінним – перенесення барвника на запечатуваний матеріал здійснюється формою з опуклими елементами під тиском.

Також до вашої уваги інші напрямки послуг друкарні Legos press

Наші роботи

Типографія LegosPress надає своїм клієнтам повний комплекс поліграфічних та рекламних послуг будь-якого рівня складності у потрібній кількості в необхідні терміни за вигідною ціною.

Наша адреса:

Україна, Місто Васильків,

вулиця Гончарна, 71а

+38096 194 22 32

+38063 781 44 22

 

u-print2007@ukr.net

Доставляємо по регіону.

Самовивіз, за попередньою домовленістю.

Співпрацюємо з операторами:

uprint.com.ua©2006 -

Сайт захищений законом про авторське право. При використанні матеріалів сайту (включаючи фотографії), активне гіперпосилання на сайт https://uprint.com.ua обов'язкове.