Друкарня "Legos press" приймає ваші замовлення на цифровий друк.

Друкарня "Legos press" пропонує вигідні ціни на цифровий друк. Сучасне обладнання та досвідчені співробітники нашої друкарні виконають замовлення якісно та в зазначені терміни.

Ось найбільш поширена продукція, яка виробляється при допомозі цифрового друку:

Візитки, флаєра, листівки, сертифікати, бланки, вітальні листівки, плакати, афіші, буклети, брошури, блокноти, каталоги, річні звіти, меню, презентації, календарі, упаковки, етикетки, запрошення, щоденників, журналів, газет, книг, та багато іншої продукції.

 

Наша друкарня має в своєму розпорядженні найновіше високопродуктивне обладнання, тому пропонує оперативний цифровий друк.

 

Вартість замовлення розраховується індивідуально – відповідно до розміру тиражу, складності робіт, типу матеріалу, виду післядрукарської обробки та необхідних термінів виробництва.

 

Менеджери завжди готові надати консультацію щодо будь-яких технічних питань по пошті або у телефонному режимі чи за допомогою меседжерів.

 

При виборі послуг друкарні "Legos press", замовникам гарантується якість цифрового друку та оперативна доставка готової продукції.

Якщо у вас є питання або ви хочете проконсультуватися, прорахувати вартість робіт, можете зв'язатися з нами за допомогою форми нижче.

Надсилання форми...

Помилка сервера.

Форму отримано.

Цифровий друк — це технологія, яка дозволяє швидко друкувати малі тиражі будь-якої поліграфічної продукції від візиток, листівок та плакатів до буклетів та брошур. Нерідко на «цифрі» друкують навіть газети, журнали та брошури, якщо їхні тиражі надто малі для офсету. Однак головною сферою застосування цифрового друку є традиційна оперативна поліграфія – рекламна продукція, представницькі матеріали, технічна документація тощо.

Цифровий друк – це систематизована та автоматична передача тексту та зображень за допомогою друкарських машин на різні типи матеріалів. Цифровий друк є дешевим і практичним методом передачі зображення та тексту, що робить цифровий друк одним із провідних видів друку у світі. Це сучасна технологія, що дозволяє у найкоротший час виготовити невеликий тираж. Тобто цифровий друк поліграфії вигідніший, якщо тираж не перевищує 500 одиниць. Для друку використовується сучасне цифрове обладнання, що дозволяє отримувати якісне зображення за рахунок передачі всіх півтонів. Підготовка перед печаткою полягає у реалізації всіх дизайнерських побажань клієнта у програмах, що застосовуються. За допомогою цього способу вдається створити унікальну поліграфію.

Головна особливість цифрового друку в тому, що застосовується для виготовлення невеликого тиражу продукції.

Також до вашої уваги інші напрямки послуг друкарні Legos press

Наші роботи

Типографія LegosPress надає своїм клієнтам повний комплекс поліграфічних та рекламних послуг будь-якого рівня складності у потрібній кількості в необхідні терміни за вигідною ціною.

Наша адреса:

Україна, Місто Васильків,

вулиця Гончарна, 71а

+38096 194 22 32

+38063 781 44 22

 

u-print2007@ukr.net

Доставляємо по регіону.

Самовивіз, за попередньою домовленістю.

Співпрацюємо з операторами:

uprint.com.ua©2006 -

Сайт захищений законом про авторське право. При використанні матеріалів сайту (включаючи фотографії), активне гіперпосилання на сайт https://uprint.com.ua обов'язкове.