Друкарня "Legos press" приймає ваші замовлення на шовкографію.

Друкарня "Legos press" пропонує вигідні ціни на шовкографію. Сучасне обладнання та досвідчені співробітники нашої друкарні виконають замовлення якісно та в зазначені терміни.

Ось найбільш поширена продукція, яка виробляється при допомозі шовкографії:

 

Бізнес-друк:

Візитки, бланки, конверти, запрошення, листівки, папки, буклети, вивіски, стікери

 

Рекламна продукція:

Рекламні плакати, розтяжки, банери, постери

 

Одяг та тканини:

Футболки, бейсболки, кепки, куртки, рушники, простирадла та інші види текстилю

 

Спортивна продукція:

Прапори, прапорці, вимпели, сумки, спортивна форма (бейсболки, футболки, куртки), транспаранти

 

Маркування продукції:

Прилади, дисплеї, панелі приладів, швидке маркування

 

Скляні вироби:

Скло, електропобутові прилади, деколі, келихи, флакони, пляшки, панелі побутових приладів та обладнання, циферблати, шкали вимірювальних приладів

 

Художній друк:

Художні репродукції, колекційні відбитки

Наша друкарня має в своєму розпорядженні найновіше високопродуктивне обладнання, тому пропонує оперативний трафаретний друк.

 

Вартість замовлення розраховується індивідуально – відповідно до розміру тиражу, складності робіт, типу матеріалу, виду післядрукарської обробки та необхідних термінів виробництва.

 

Менеджери завжди готові надати консультацію щодо будь-яких технічних питань по пошті або у телефонному режимі чи за допомогою меседжерів.

 

При виборі послуг друкарні "Legos press", замовникам гарантується якість друку шовкографією та оперативна доставка готової продукції.

Якщо у вас є питання або ви хочете проконсультуватися, прорахувати вартість робіт, можете зв'язатися з нами за допомогою форми нижче.

Надсилання форми...

Помилка сервера.

Форму отримано.

Шовкографія (трафаретна друк) – один із найпоширеніших способів недорогого, але якісного та швидкого нанесення зображення на готові вироби з паперу, пластику, металу, дерева, скла та інших матеріалів. Трафаретні фарби, що використовуються при друкуванні, відрізняються прекрасним глянцем, швидким висиханням, еластичною поверхнею та гарною стійкістю до стирання. Методом шовкографії можна надрукувати візитки, наклейки, етикетки, стікери, бланки, конверти, папки тощо. Наносять логотипи або будь-яку необхідну Вам інформацію на календарі, брелоки, запальнички, щоденники, сумки, парасольки, спецодяг, книги, лінійки, килимки для миші, в результаті чого ця продукція стає фірмовою.

Переваги друку шовкографією.

Трафаретний штамп створюється індивідуально під кожен макет, що забезпечує отримання картинки з чіткими межами згідно макету. Ефекти шовкографії підходять всім різновидів поліграфії. Серед популярних варіантів варто відзначити імітацію оксамиту, об'ємний трафаретний друк та нанесення блискіток (гліттер).

Особливості шовкотрафаретного друку.

У процесі друку чорнило наноситься дуже товстим шаром, що забезпечує насиченість картинки та об'ємний ефект. Технологія сумісна з усіма видами післядрукарської обробки, у тому числі з тисненням, УФ-лакуванням, ламінуванням, фольгуванням, плотерною та лазерною різкою. У нас можна замовити шовкотрафаретний друк УФ-фарбами, які швидко тверднуть і дозволяють суттєво прискорити виробничий цикл. Їх склад є екологічно безпечним, тому виготовлена упаковка підходить для дитячих та продовольчих товарів.

Також до вашої уваги інші напрямки послуг друкарні Legos press

Наші роботи

Типографія LegosPress надає своїм клієнтам повний комплекс поліграфічних та рекламних послуг будь-якого рівня складності у потрібній кількості в необхідні терміни за вигідною ціною.

Наша адреса:

Україна, Місто Васильків,

вулиця Гончарна, 71а

+38096 194 22 32

+38063 781 44 22

 

u-print2007@ukr.net

Доставляємо по регіону.

Самовивіз, за попередньою домовленістю.

Співпрацюємо з операторами:

uprint.com.ua©2006 -

Сайт захищений законом про авторське право. При використанні матеріалів сайту (включаючи фотографії), активне гіперпосилання на сайт https://uprint.com.ua обов'язкове.