Послуги друкарні Legos press

Друкарня Legos press надає повний комплекс послуг із виробництва поліграфії та є високоякісним рішенням для вашого бізнесу! Виготовлення всіх видів поліграфічної продукції в комфортні терміни, за розумними цінами та з високою якістю поліграфічного виробу.

 

Яким би бізнесом ви не займалися, вам не обійтися без поліграфії, а саме без рекламної та ділової поліграфічної продукції. Сьогодні вам потрібно надрукувати візитки, листівки або флаєри для масового інформування про вашу продукцію або для подання вашої компанії клієнтам та партнерам, а завтра вам потрібно виготовити брошури, каталоги або дисконтні картки для яскравої подачі ваших товарів та послуг.

 

Друкарня Legos press надрукує та виготовить усі види поліграфічної продукції будь-якої складності з максимальною оперативністю.

 

У нашій друкарні ми використовуємо:

 

Це все те, що допомагає нам у створенні якісної друкованої продукції для вашого бізнесу.

Типографія LegosPress надає своїм клієнтам повний комплекс поліграфічних та рекламних послуг будь-якого рівня складності у потрібній кількості в необхідні терміни за вигідною ціною.

Наша адреса:

Україна, Місто Васильків,

вулиця Гончарна, 71а

+38096 194 22 32

+38063 781 44 22

 

u-print2007@ukr.net

Доставляємо по регіону.

Самовивіз, за попередньою домовленістю.

Співпрацюємо з операторами:

uprint.com.ua©2006 -

Сайт захищений законом про авторське право. При використанні матеріалів сайту (включаючи фотографії), активне гіперпосилання на сайт https://uprint.com.ua обов'язкове.