Друкарня "Legos press" приймає ваші замовлення на післядрукарські послуги.

Друкарня "Legos press" пропонує вигідні ціни на післядрукарськи послуги. Сучасне обладнання та досвідчені співробітники нашої друкарні виконають замовлення якісно та в зазначені терміни.

Післядрукарськи послуги - процеси додаткової обробки друкованої продукції, що призводять до поліпшення її зовнішнього вигляду, підвищення якості та міцності.

 

Наша друкарня "Legos press"  пропонуємо такі види послуг:

 

листопідбір

лакування

ламінація

степлювання на скобу

брошурування на пружину

фальцювання

бігівка

склеювання

висікання

закруглення кутів

термоклей

Наша друкарня має в своєму розпорядженні найновіше високопродуктивне обладнання, тому пропонує оперативні післядрукарські послуги.

 

Вартість робіт розраховується індивідуально – відповідно до розміру тиражу, складності робіт, типу матеріалу, виду післядрукарської обробки та необхідних термінів виробництва.

 

Менеджери завжди готові надати консультацію щодо будь-яких технічних питань по пошті або у телефонному режимі чи за допомогою меседжерів.

 

При виборі послуг друкарні "Legos press", замовникам гарантується якість післядрукарських послуг та оперативна доставка готової продукції.

Якщо у вас є питання або ви хочете проконсультуватися, прорахувати вартість робіт, можете зв'язатися з нами за допомогою форми нижче.

Надсилання форми...

Помилка сервера.

Форму отримано.

Також до вашої уваги інші напрямки послуг друкарні Legos press

Наші роботи

Типографія LegosPress надає своїм клієнтам повний комплекс поліграфічних та рекламних послуг будь-якого рівня складності у потрібній кількості в необхідні терміни за вигідною ціною.

Наша адреса:

Україна, Місто Васильків,

вулиця Гончарна, 71а

+38096 194 22 32

+38063 781 44 22

 

u-print2007@ukr.net

Доставляємо по регіону.

Самовивіз, за попередньою домовленістю.

Співпрацюємо з операторами:

uprint.com.ua©2006 -

Сайт захищений законом про авторське право. При використанні матеріалів сайту (включаючи фотографії), активне гіперпосилання на сайт https://uprint.com.ua обов'язкове.