Друкарня "Legos press" приймає ваші замовлення на офсетний друк.

Друкарня "Legos press" пропонує вигідні ціни на офсетний друк. Сучасне обладнання та досвідчені співробітники нашої друкарні виконають замовлення якісно та в зазначені терміни.

Ось найбільш поширена продукція, яка виробляється при допомозі офсетного друку:

Візитки, флаєра, листівки, сертифікати, бланки, вітальні листівки, плакати, афіші, буклети, брошури, блокноти, каталоги, річні звіти, меню, презентації, календарі, упаковки, етикетки, запрошення, щоденників, журналів, газет, книг, та багато іншої продукції.

Наша друкарня має в своєму розпорядженні найновіше високопродуктивне обладнання, тому пропонує оперативний офсетний друк.

 

Вартість замовлення розраховується індивідуально – відповідно до розміру тиражу, складності робіт, типу матеріалу, виду післядрукарської обробки та необхідних термінів виробництва.

 

Менеджери завжди готові надати консультацію щодо будь-яких технічних питань по пошті або у телефонному режимі чи за допомогою меседжерів.

 

При виборі послуг друкарні "Legos press", замовникам гарантується якість офсетного друку та оперативна доставка готової продукції.

Якщо у вас є питання або ви хочете проконсультуватися, прорахувати вартість робіт, можете зв'язатися з нами за допомогою форми нижче.

Надсилання форми...

Помилка сервера.

Форму отримано.

ОФСЕТНИЙ спосіб друку є класичним і практично основним, завдяки економічності та відмінної якості продукції, що випускається. Друк офсетним способом здатний відтворити висококласну поліграфічну продукцію. З її допомогою можливе відмінне відтворення дрібних деталей та гарна передача півтонів.

Цей вид друку має безліч переваг: це і висока якість, і відмінне промальовування дрібних деталей, і чудова передача напівтонів, і економічність. На відміну від цифрового друку, такий друк ідеально підходить для великих багатотиражних замовлень, причому зазвичай чим більше тираж, тим дешевше обійдеться кожен екземпляр. Офсетний друк чудово підходить для виготовлення глянсових журналів, газет, різноманітних календарів, буклетів та плакатів. Використовуючи офсетний друк, ми можемо набагато покращити зовнішній вигляд та оригінальність продукції, використовуючи металізовані фарби, папір високої густини, бронзування. Але при замовленні слід знати, що офсетний друк – це трудомісткий процес, тому термін виконання замовлення складає від чотирьох до семи днів. Також варто врахувати, що офсетний друк стає вигідним лише за великих тиражів замовлення, розмір яких перевищує 500 - 1000 екземплярів. Це з тим, що у офсетної друку найбільш трудомісткий процес нанесення малюнка на форму.

Офсетний друк - це технологія, що базується на перенесенні фарби через "прокладку" між друкарською машиною та полотном. Перенести фарбу можна за допомогою:

- металевої пластини

- гумового полотна

Такий спосіб дозволяє отримувати великі тиражі друкованої продукції, з якісним зображенням на різних матеріалах. На даний момент офсетний спосіб друку активно використовується друкарнями і вважається одним із основних видів друку.

Переваги офсетного друку:

- велика економія коштів при виробництві великих та дуже великих тиражів, друк від 500 екземплярів коштує недорого;

- з повнокольоровим відбитком немає ризику отримати шлюб та невідповідність кольорової гами, що важливо при кольоровому офсеті;

- Найкраща якість друку та кольору, включаючи півтони. Дрібні деталі, яскравість і насиченість все відтворюється відмінно;

- швидке виготовлення - можливий друк за 1 день;

- будь-який формат, наприклад, офсетний друк формату а3 або на конвертах;

- Можна змінити кольору, що виключає появу неточностей у вибраному відтінку;

- можливий кольоровий друк на будь-яких матеріалах, у тому числі друк на плівці, і навіть на картоні;

- при виробництві без додаткового обладнання та дій можна зробити ламінацію, фальцювання та інше;

- висока швидкість друку будь-якої продукції в межах одного тиражу: до 10 000 примірників за годину, спосіб ідеальний, коли продукція потрібна терміново;

- Поєднання друку з ч/б персоналізацією. Офсетний друк + чорно-біла цифра дозволяють друкувати продукцію зі змінними даними. Друк проводиться за допомогою офсетної технології, а персоналізація з використанням цифрової;

- Великий вибір постдрукарської обробки. Щоб продукція виглядала красиво і мала солідний вигляд, а також для її захисту, використовується лакування різними типами лаку: на глянсовій та матовій основі, офсетний, ультрафіолетовий. Крім цього є можливість виконання такої обробки: тиснення, кашування та інше оздоблення.

Недоліки офсетного друку:

- Необхідність здійснення додрукарської підготовки. Це створення проміжних форм, проведення кольоропроби та виготовлення тиражного відбитка;

- велика ціна екземпляра, у разі маленького тиражу (до 400 штук коштує дорого);

- Не можна швидко та безкоштовно підкоригувати макет. Потрібна зміна форми.

Також до вашої уваги інші напрямки послуг друкарні Legos press

Наші роботи

Типографія LegosPress надає своїм клієнтам повний комплекс поліграфічних та рекламних послуг будь-якого рівня складності у потрібній кількості в необхідні терміни за вигідною ціною.

Наша адреса:

Україна, Місто Васильків,

вулиця Гончарна, 71а

+38096 194 22 32

+38063 781 44 22

 

u-print2007@ukr.net

Доставляємо по регіону.

Самовивіз, за попередньою домовленістю.

Співпрацюємо з операторами:

uprint.com.ua©2006 -

Сайт захищений законом про авторське право. При використанні матеріалів сайту (включаючи фотографії), активне гіперпосилання на сайт https://uprint.com.ua обов'язкове.